Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Blíží se oslavy 28. října

Oslavy 28. října

Město Turnov srdečně zve nejen obyvatele města k oslavám výročí vzniku samostatného Československa. 

Jako již tradičně je místem pro konání oslavy zrekonstruovaná část města. Letos to bude Mašov. Zde se rekonstruovala náves a opravena byla také kaplička. (Ta bude slavnostně vysvěcena 1. 11. 2014 v 11:00 hodin). Úterý 28. října 2014 začne od 10:00 hodin na mašovské návsi, bude připravena ukázka hasičské techniky, a to jak historické tak současné. V 11:00 hodin je pro děti připravena Mašovská pohádka v podání Loutkářského souboru Na Židli. Ve 14:00 hodin zazní slavnostní projevy, přestřižena bude páska a také zasazena památná lípa. Uvidíte vystoupení děti ze ZŠ a MŠ Mašov. Děti se mohou těšit na Divadlo Rolnička. Den zakončí od 16:00 hodin kapela RETRO FIVE. Celý den se o zábavu bude starat Žlutá ponorka. Občerstvení bude zajištěno. Kladení věnců proběhne od 17:15 hodin ve Skálově ulici. Celý den bude zakončen předáváním Cen obce – čestného občanství, ceny obce a medaile starosty od 18:00 hodin v Městském divadle v Turnově. Pro ty, kteří se chtějí zúčastnit slavnostního večera, prosíme, rezervovat svá místa od 15. října na recepci Kulturního centra Střelnice, Markova ulice. Těšit se můžete na doprovodný program pěveckého sboru Carmina a recitálu Báry Hrzánové.

Součástí oslav je i kampaň „Vlajka pro Masaryka“ a také oslavy výročí 130. let Sboru dobrovolných hasičů Mašov.


Vytvořeno 13.10.2014 9:16:13 - aktualizováno 25.10.2014 20:29:47 | přečteno 1027x | Ing. Klára Preislerová