Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

65 let od založení hasičského sboru Turnov

Dne 19.6.2010 se zástupci Sboru hasičů Města Turnov zúčastnili slavnostního předání standarty do rukou velitele Straže Požarné v Javoru, u příležitosti 65 let od založení sboru.

Dne 19.6.2010 se zástupci Sboru hasičů Města Turnov zúčastnili slavnostního předání standarty do rukou velitele Straže Požarné v Javoru, u příležitosti 65 let od založení sboru. Po slavnostní mši v místním chrámu následoval  průvod městem na stanici, kde proběhl další slavnostní akt, vyznamenání zasloužilých hasičů a následné předání standarty. Slavnostní odpoledne bylo zakončeno pohoštěním. To vše orámováno slunečním počasím a pohodou.

Jménem Turnovských hasičů děkuji za pozvání a těšíme se na setkání v roce 2011 v Turnově u příležitosti 10 let trvání jednotky Města Turnov.

Arnošt Černý
velitel JPO

Vytvořeno 23.6.2010 | přečteno 882x | Richard Mochal
load