Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozkvetlý Turnov 2013 - kritéria hodnocení

Rozkvetlý Turnov 2012 - p. Jursíková

Kritéria pro hodnocení soutěže Rozkvetlý Turnov 2013, kterou vyhlásilo Město Turnov, odbor životního prostředí.

Kategorie A:

Hodnotí se květinová výzdoba rodinných domů (např. okna, terasy, balkóny, verandy) viditelná z ulice či veřejně přístupného místa a celková úprava okolí rodinného domu s důrazem na úpravu předzahrádky směřující do ulice.

Kategorie B:

Hodnotí se počet vyzdobených oken, balkonů, lodžií a úprava okolí bytového/panelového domu (netýká se ploch zeleně, o které pečuje město), jejich estetický vzhled a nápaditost.

Kategorie C:

Hodnotí se kompoziční uspořádání a proporce výsadeb vzhledem k celkovému prostoru, originalita, nápaditost a estetický vzhled květinové výzdoby vstupních prostor firem, organizací a institucí.

Pravidla soutěže na ikona souboruplakátě.

Vytvořeno 29.4.2013 8:07:47 | přečteno 1055x | Bc. Radek Drašnar