Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Regenerace zeleně v roce 2012

V roce 2012 nás čekají dva velké projekty regenerace zeleně podpořené z Operačního programu Životní prostředí. Jedná se o rekonstrukci zeleně na sídlištích Výšinka, Přepeřská a Daliměřice a obnovu zeleně v ulicích Zborovská a 5. května.

V roce 2012 nás čekají dva velké projekty regenerace zeleně podpořené z Operačního programu Životní prostředí.

Jedná se o:

  • rekonstrukci zeleně na sídlištích Výšinka, Přepeřská a Daliměřice
  • obnovu zeleně v ulicích Zborovská a 5. května

Rekonstrukci zeleně na sídlištích bude realizovat pan Petr Vykrut z Ostravy – Hrabůvky. V rámci plnění zakázky bude provedeno ošetření a kácení stromů a keřů, výsadba nových stromů, keřů i trvalek, doplnění mobiliáře a herních prvků pro všechny kategorie dětí a vybudování mlatových cest. Realizace zakázky v hodnotě 4 762 921,80 Kč začne v únoru, kdy bude provedeno kácení dřevin. Zakázka bude ukončena do 30. 11. 2012.

Rekonstrukci zeleně v ulici Zborovské a 5. května  bude realizovat firma  CENTRA a.s. V rámci zakázky bude provedeno kácení a ošetření stromů a keřů a výsadba nových dřevin včetně alejových stromů. Realizace zakázky v hodnotě 2 677 754,58 Kč bude zahájena v únoru, kdy dojde ke kácení dřevin v ulici 5. května. Realizace celé zakázky bude ukončena k 30. 11. 2012.

Ing. Hana Malá, odbor životního prostředí

Vytvořeno 26.12.2011 | přečteno 1079x | Richard Mochal
load