Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Za vysloužilé elektrospotřebiče odměna!

Elektrowin

Pro zodpovědné občany, kteří odevzdávají vysloužilé spotřebiče na sběrných dvorech měst a obcí, připravil kolektivní systém ELEKTROWIN ve spolupráci s Libereckým krajem malou odměnu.

Kdo přiveze na sběrný dvůr v Turnově velký spotřebič jako je pračka, myčka nádobí nebo elektrický sporák, obdrží skládací nákupní tašku. „Ta je vyrobena z recyklovaných plastových lahví,“ informuje pracovnice odboru životního prostředí turnovské radnice Zuzana Sedláková.  Odměna však nebude předána za lednici či mrazák. Akce probíhá na sběrném dvoře turnovských technických služeb na Vesecku.  

Poděkování patří tomu, kdo si cestu na sběrné dvory již našel a podílí se tak na trvalém zvyšování množství zpětně odebraných a zrecyklovaných elektrospotřebičů. Společnými silami je možné zachovat čisté životní prostředí pro příští generace.

Vytvořeno 4.9.2013 11:49:39 | přečteno 1016x | Bc. Radek Drašnar