Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Motivace pro občany Turnova

Popelnice

Tříděním si můžete od ledna 2014 snížit poplatek za odpady.

Zastupitelstvo města schválilo na svém jednání dne 28. 11. 2013 nové znění obecně závazných vyhlášek vztahujících se k nakládání s odpadem a také k platbě za odpady.

  1. Vyhláška o stanovení systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání  a odstraňování komunálních odpadů a nakládání se stavebním odpadem na území města Turnov
  2. Vyhláška o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání  a odstraňování komunálních odpadů

Od 1. 1. 2014 dochází ke změnám v pytlové sběru tříděných odpadů a ke změnám v poplatku za odpady. V příloze se můžete seznámit s novým systémem motivace a najdete zde všechny informace, co musíte pro zapojení do tohoto systému udělat. (ikona souborupříloha č. 1).

V druhé příloze najdete soupis všech sběrných míst tříděných odpadů v Turnově i s rozpisem, které druhy odpadů se na jednotlivých místech mohou odkládat do kontejnerů. (ikona souborupříloha č. 2).

V případě dotazů můžete kontaktovat odbor životního prostředí MěÚ Turnov – 481 366 160 – Ing. Sedláková, pí. Košková.

Vytvořeno 5.12.2013 9:01:41 | přečteno 1508x | Richard Mochal
load