Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žákům základních škol byla představena CHKO Kokořínsko

CHKO Kokořínsko, autor: ilustrační foto

Přednáška pro 5. a 6. ročníky základní školy, která jim představila Chráněnou krajinnou oblast Kokořínsko, se uskutečnila ve čtvrtek 10. dubna 2014.

 

Přednášku, která byla součástí kampaně Duben – měsíc pro planetu Zemi, vedla pracovnice Správy CHKO Kokořínsko Marcela Holubová. Zúčastnilo se jí přibližně padesát žáků základní školy v ulici 28. Října a jejím průběhu jim byla na mnoha fotografiích představena fauna a flóra oblasti. Úplnou novinkou byla informace o rozšíření chráněné krajinné oblasti o další území.  „Od září tohoto roku bude CHKO Kokořínsko rozšířeno o další oblast, kde byl v jedné z přírodních rezervací zaznamenán v uplynulém období výskyt vlka,“ sdělila organizátorka Zuzana Sedláková z odboru životního prostředí turnovské radnice a doplnila, že přednáška byla zařazena jako příspěvek environmentální výchovy do projektu Turnov – Zdravé město.


Vytvořeno 14.4.2014 13:44:03 | přečteno 667x | Bc. Radek Drašnar