Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyhlášení výtvarné soutěže

pastelky

Město Turnov, Městská knihovna Antonína Marka Turnov a Hrad Valdštejn vyhlašují pro mateřské školy výtvarnou soutěž na téma Les a lesní zvěř.

Výtvarná dílka s motivy lesa a lesní zvěře je nutné zaslat nebo předat do 30. června 2013 na odbor životního prostředí Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335. Každá práce musí být opatřena popiskem se jménem, věkem a  bydlištěm autora, adresou mateřské školy a také názvem soutěže. Obálku s doručovanými pracemi pak označte, prosíme, názvem soutěže „Les a lesní zvěř“.

Výtvarná soutěž je vyhlášena u příležitosti konání II. ročníku Svatohubertské slavnosti, která se uskuteční na hradě Valdštejně v sobotu 21. září. Součástí se bude  výstava prací spojená s předáním věcných cen nejlepším autorům. 

Ing. Miloslava Šípošová, vedoucí odboru životního prostředí

ikona souboruplakát - výtvarná soutěž pro MŠ

Vytvořeno 8.3.2013 8:40:37 | přečteno 999x | Bc. Radek Drašnar