Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěž ve sběru papíru a baterií má své vítěze

sběr papíru, autor: K. Doubravová

Také v letošním školním roce se žáci všech turnovských základních škol zapojili do soutěže ve sběru papíru a použitých baterií, kterou pro ně připravil odbor životního prostředí.


V průběhu soutěže Naše odpadky nejsou pro skládky bylo sebráno celkem 130 290 kg papíru a 44 kg baterií. Nejúspěšnějšími sběrači papíru byli žáci základní školy v Mašově s 214 kg na jednoho žáka. Nejvíce použitých baterií, celkem 40 kg, vybrali žáci základní školy v Žižkově ulici. „Za své snažení obdrží školy finanční částky na nákup odměn nebo na výlet s ekologickou tématikou,“ uvedla pracovnice odboru životního prostředí Zuzana Sedláková a dodala, že všem sběračům patří poděkování za správný postoj k řešení otázky odpadů.

O výsledcích jednotlivých škol informuje ikona souboruvýsledková listina.


Vytvořeno 2.6.2014 13:27:51 | přečteno 569x | Bc. Radek Drašnar