Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěž Příroda na Zemi - Krása našich hor zná své vítěze

plakát - Příroda na Zemi-Krása našich hor

Výsledky 13. ročníku výtvarné, fotografické a literární soutěže zaměřené na krásu našich hor byly vyhlášeny ve středu 19. března 2014 v koncertním sále turnovské základní umělecké školy.


Soutěž byla pořádána pod záštitou Správy KRNAP Vrchlabí, protože právě k 50. výročí vzniku Krkonošského národního parku byla celá soutěž pořádána. Soutěž byla opět hodnocena ve čtyřech věkových kategoriích a navazovala na celý ročník projektu Planeta Země - příroda na Zemi, který dlouhodobě uskutečňuje Městská knihovna Antonína Marka v Turnově ve spolupráci s městem Turnov - odborem životního prostředí, Správou CHKO Český ráj a Správou KRNAP . Krásné pamětní medaile, které  byly zhotoveny k  50. výročí vzniku Krkonošského  národního parku,  předal vítězům jednotlivých kategorií zástupce vedoucího této instituce Michal Skalka. Hodnotné ceny a mimořádné ocenění pro ZŠ Sobotecká Turnov v podobě hromadné  vstupenky  do ZOO Liberec, věnovali  ostatní  pořadatelé. Tento ročník soutěže byl  opět součástí projektu Planeta Země – Příroda na Zemi a patří k aktivitám projektu Turnov - Zdravé město a místní Agenda 21. Všem účastníkům soutěže patří poděkování a oceněným blahopřání.

Eva Kordová, organizátorka akce

ikona souboruikona souboruVýsledková listina


Vytvořeno 2.4.2014 10:38:58 | přečteno 520x | Bc. Radek Drašnar