Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěž Naše odpadky nejsou pro skládky

sběr papíru, autor: K. Doubravová

Do soutěže ve sběru papíru a baterií se zapojili žáci všech turnovských základních škol. V průběhu uplynulého školního roku se jim podařilo nashromáždit více než 105 tun starého papíru a 79 kilogramů použitých baterií.  

Nejlepšími sběrači druhotných surovin se stali žáci mašovské základní školy. „Každý z nich do soutěže přispěl téměř 170 kilogramy papíru a pomohl k tomu, že škola obdržela čtyři tisíce korun“ informovala Zuzana Sedláková z odboru životního prostředí.  Druhá byla základní škola v ulici 28. října, třetí skončila základní škola ze Skálovy ulice. Zvláštní ocenění za sběr baterií obdržely školy v Sobotecké a v Žižkově ulici. Za výsledky získávají školy finanční prostředky, za které mohou nakoupit věcné odměny nebo zorganizovat výlet s ekologickou tématikou. Soutěž „Naše odpadky nejsou pro skládky“ organizuje každoročně odbor životního prostředí turnovské radnice s cílem motivovat děti k třídění odpadů.

ikona souboruVýsledková listina soutěže "Naše odpadky nejsou pro skládky".

Vytvořeno 5.8.2013 10:31:54 | přečteno 684x | Bc. Radek Drašnar