Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hrad Valdštejn zaplní myslivci a jejich příznivci

Svatohubertská slavnost, autor: Kateřina Doubravová

Hrad Valdštejn se stane místem konání Svatohubertské slavnosti. Pro velké i malé je připraven na sobotu 21. září 2013 bohatý program, v němž si každé najde své.

Slavnost bude zahájena odpoledne ve 13.00 hodin a po celou dobu budou moci děti soutěžit v mysliveckých a lesnických znalostech a dovednostech. Připravena je také výstava výtvarných prací dětí z turnovských mateřských škol s tématikou lesa. Autoři nejlepších kreseb se mohou těšit na zajímavé ceny. Návštěvníci slavnosti budou seznámeni s některými plemeny loveckých psů, představí se sokolníci. Zazní lovecká hudba a signály. Ukázány budou vábničky a způsoby jejich použití při vábení zvěře. Úspěšní absolventi mysliveckých zkoušek budou pasováni na myslivce. Program zakončí Svatohubertská mše v kostele sv. Jana Nepomuckého, kterou doplní pěvecký sbor Antonín Dvořák a Lovecké kvarteto lesních rohů Valdštejn. Po celou dobu konání slavnosti bude vstup do hradu zdarma.

ikona souboruPlakát Svatohubertské slavnosti.

Vytvořeno 16.9.2013 16:50:34 | přečteno 756x | Bc. Radek Drašnar