Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Duben - měsíc pro planetu Zemi

13 komnata ik

Odbor životního prostředí a Městská knihovna Antonína Marka pořádají v měsíci dubnu v rámci projektu PŘÍRODA NA ZEMI - MĚSÍC PRO PLANETU ZEMI různé akce pro MŠ, ZŠ, rodiče s dětmi, seniory a veřejnost (přednášky o přírodě, výstavy, tvůrčí dílny, úklid města, promítání).

Odbor životního prostředí a Městská knihovna Antonína Marka pořádá v měsíci dubnu v rámci projektu PŘÍRODA NA ZEMI - MĚSÍC PRO PLANETU ZEMI různé akce pro MŠ, ZŠ, rodiče s dětmi, veřejnost a seniory.

Více informací ikona souboruZDE.

Ludmila Fejfarová
referentka odboru životního prostředí
l.fejfarova@mu.turnov.cz
tel.: 481 366 152

Vytvořeno 27.3.2012 | přečteno 1354x | Richard Mochal
load