Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zraněná zvířata potřebují vaši pomoc

zraněný pták


Při nálezu zraněného zvířete nebo opuštěného mláděte vždy co nejdříve kontaktujte nejbližší záchrannou stanici. Jde o akutní případy, kdy je vhodné ihned telefonicky konzultovat další postup. Otálení může mít pro nalezené zvíře fatální následky. Takové zvíře patří vždy do rukou odborníků ze záchranných stanic.

Podrobné informace k záchraně zvířete hledejte na www.zvirevnouzi.cz.

Seznam záchranných stanic včetně územní působnosti a kontaktu najdete ikona souboruzde. Pro oblast Turnovska a Semilska zajišťuje potřebné služby Stanice pro handicapované živočichy v Libštátě č. 95, tel.: 732 228 801, e-mail: Vcelak.F@seznam.cz

Vytvořeno 11.3.2013 11:22:12 | přečteno 1439x | Bc. Radek Drašnar