Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnov v létě pěkně kvetl, mohou být vyhlášeny výsledky soutěže

Rozkvetlý Turnov 2012 - p. Jursíková

Odbor životního prostředí turnovské radnice vyhlásí výsledky jubilejního 10. ročníku soutěže Rozkvetlý Turnov. Stane se tak v úterý 12. listopadu 2013.

Lidé, kteří vyzdobili své balkóny, terasy, předzahrádky a prostory u svých domů kvetoucími rostlinami a přihlásili se do soutěže, budou pozváni a oceněni při Večeru Na Sboře.  Pořádá jej Městská knihovna Antonína Marka a Ochranovský sbor Jednoty bratrské a v jeho průběhu bude uvedena nová kniha Stromy a lidé autorky Marie Hruškové. Vystoupí také dramaturg, spisovatel, textař, hudební skladatel, scénárista a  režisér  Bedřich Ludvík.  Diváci České televize jej mohou znát jako autora několika televizních cyklů, například seriálu Paměť stromů. Začátek je v Domě Na Sboře v 18.00 hodin.

Vytvořeno 31.10.2013 8:46:03 | přečteno 479x | Bc. Radek Drašnar