Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Trofeje spárkaté zvěře budou k vidění na přehlídce

parohy

Okresní myslivecký spolek Semily pořádá v Košťálově chovatelskou přehlídku trofejí spárkaté zvěře ulovené v loňském rocena území semilského okresu.


Přehlídka trofejí, kterou organizačně zajišťuje Myslivecké sdružení Skalice Košťálov, se uskuteční v pátek 11. dubna 2014 v době od 8:00 do 20:00 hodin a v soboru 12. dubna 2014 od 8:00 do 12:00 hodin v Sokolovně v Košťálově. V sobotu 12. 4. od 10:00 se také koná okresní sněm a vyhodnocení přehlídky s poradou mysliveckých hospodářů.

ikona souboruikona souboruPlakát


Vytvořeno 17.3.2014 8:00:54 | přečteno 470x | Bc. Radek Drašnar