Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sběrný dvůr má nové počítačové vybavení

Sběrný dvůr Vesecko, autor: OŽP MěÚ Turnov

Sběrný dvůr na Vesecku získal díky společnosti Elektrowin nový počítač, který zajišťuje činnost zabezpečovacího systému.Město Turnov má uzavřenu smlouvu s kolektivním systémem Elektrowin, který zajišťuje ve spolupráci se sběrným dvorem Vesecko zpětný odběr elektrozařízení od spotřebitelů i ostatních osob. V letošním roce byl opět vyhlášen motivační program na podporu zajištění a zvýšení odběru elektrozařízení. „Turnovský sběrný dvůr dosáhl za první čtvrtletí letošního roku limitu pro získání odměny. Odbor životního prostředí proto zajistil po dohodě s Technickými službami Turnov podání žádosti o financování nového počítačového vybavení, které zajišťuje fungování celého zabezpečovacího systému sběrného dvora,“ sdělila pracovnice odboru Zuzana Sedláková s tím, že kolektivní systém Elektrowin poskytnul na pořízení počítače částku 15.000,- Kč bez DPH.
Vytvořeno 30.6.2014 7:34:56 | přečteno 515x | Bc. Radek Drašnar