Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Realizace projektu „Rekonstrukce veřejné zeleně v Turnově“ začíná

kácení stromu

Odbor životního prostředí upozorňuje občany města, že projekt Rekonstrukce veřejné zeleně v Turnově začíná v pátek 5. dubna 2013 kácením dřevin, které bude probíhat až do pátku 12. dubna 2013.

Součástí projektu je revitalizace zeleně v parčíku v Pelešanech, v Nudvojovicích, kolem penzionů pro seniory v Žižkově ulici a v ulicích Švermova a Budovcova. Kácení bude provádět firma Petr Vykrut, U Haldy 1616/68, 700 30 Ostrava – Hrabůvka.

Pokáceny budou dřeviny ve špatném zdravotním stavu a se sníženou provozní bezpečností. Dalšími důvody ke kácení jsou důvody pěstební, kdy dřeviny méně hodnotné konkurují dřevinám dlouhodobě perspektivním. Kácení bude provedeno v souladu s inventarizačními tabulkami a návrhy, které vypracovali autoři projektů. Kácení dřevin je povoleno rozhodnutím orgánu ochrany přírody č.j.: OZP/11/60/FEL-R/313/2011.

Žádáme občany, aby v době prací dbali pokynů odborné firmy a v rámci zachování své bezpečnosti nevstupovali na dočasně uzavřená a označená místa.

Současně prosíme občany dotčených lokalit o trpělivost a opatrnost.

Vytvořeno 4.4.2013 8:49:01 | přečteno 527x | Bc. Radek Drašnar