Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Myslivci se sejdou na konferenci

Odbor životního prostředí a zemědělství Krajského úřadu Libereckého kraje a Okresní myslivecký spolek Liberec pořádají Mysliveckou konferenci.


Konference je určena pro myslivecké hospodáře, myslivce a přátele myslivosti a ochrany přírody. Uskuteční se v sobotu 31. května 2014 od 9:00 hodin v multimediálním sále Krajského úřadu Libereckého kraje v Liberci. Předpokládaný konec je ve 13:00 hodin. Občerstvení bude zajištěno.

ikona souboruProgram

Vytvořeno 19.5.2014 10:19:46 | přečteno 474x | Bc. Radek Drašnar