Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Herec Tomáš Hanák předal diplom nejlepšímu vzorku vody

032 1

U příležitosti Mezinárodního dne vody uskutečnila nadace We are water, jejíž tváří se stal herec Tomáš Hanák, netradiční test. Místo vína se ochutnávaly vzorky vody z různých částí České republiky.

A která zvítězila?

Spotřeba vody ve světě se neustále zvyšuje, ale zásoby nezávadné pitné vody se naopak rychle tenčí. Nejen na tento fakt se snaží upozornit nadace We are water společnosti Roca, jejíž tváří se stal herec Tomáš Hanák. Právě on včera předal diplom nejlepšímu vzorku vody z České republiky.

Během degustace mohl každý z přítomných ochutnat osm druhů stáčených vod, z nichž jako nejlepší byla ohodnocena voda z Turnova, přesněji ze studánky pod Valdštejnem.

ikona souborutisková zpráva (pdf, 506 kB)

Vytvořeno 27.3.2012 | přečteno 999x | Richard Mochal
load