Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Co dělat při nálezu zraněného zvířete?

zraněný pták

Při nálezu zraněného zvířete nebo opuštěného mláděte vždy co nejdříve kontaktujte nejbližší záchrannou stanici. Jde o akutní případy, kdy je vhodné ihned telefonicky konzultovat další postup. Otálení může mít pro nalezené zvíře fatální následky. Takové zvíře patří vždy do rukou odborníků ze záchranných stanic.

Pro oblast Turnovska, Semilska, Jilemnicka, Železnobrodska, Tanvaldska, Novopacka a Hořicka zajišťuje potřebné služby Stanice pro handicapované živočichy v Libštátě č. 95, tel.: 732 228 801 viz ikona souboruleták.

Této stanici je také možné finančně pomoci. Odesláním finančního příspěvku na číslo účtu sbírky Zvíře v nouzi 33553322/0800, variabilní symbol 4506  nebo dárcovskou SMS ve tvaru DMS ZVIREVNOUZI LIBSTAT odeslanou na číslo 87777.

Vytvořeno 2.1.2014 13:43:08 | přečteno 450x | Bc. Radek Drašnar