Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pravidelné sportovní akce

Memoriál Ludvíka Daňka

Mezinárodní atletický mítink probíhá v Turnově již od roku 1999 na počest slavného sportovce a olympijského vítěze Ludvíka Daňka, který na turnovském stadionu hodil tehdejší světový rekord 64,55 metrů. Hod diskem se tak stal královskou disciplínou tohoto memoriálu, který si každoročně nenechají ujít přední domácí a zahraniční atleti. Hlavním pořadatelem memoriálu je spolek AC Turnov, z. s.

Silvestrovský běh

Poslední sportovní akce v roce s několikaletou tradicí, kterou založil v roce 1974 František Matějec v bývalé TJ Lokomotiva Turnov přiláká na start pravidelně stovku malých a velkých běžců z okolí Turnova. Silvestrovský běh měl řadu let své místo konání v sídlišti u nádraží. V roce 2016 se poprvé uskutečnil v areálu koupaliště Maškovi zahrady se zázemím pro sportovce v prostorách Zimního stadionu Ludvíka Koška. Pořadatelem Silvestrovského běhu je Okresní rada Asociace školních klubů České republiky Semily ve spolupráci se společností Městská sportovní Turnov s.r.o. a spolkem AC Turnov, z. s.

Běh Hruštice

Podzimní běžecký závod na 15 kilometrů pořádaný od roku 1974, na jehož startu byl i český rekordman v běhu na 10 kilometrů Jan Pešava či česká maratonkyně a běžkyně do vrchu Anna Pichrtová. Pořadatelem je spolek AC Turnov, z. s.

Memoriál Milana Kopala

Dva červnové dny patří již neodmyslitelně mezinárodnímu Memoriálu Milana Kopala, závodu světového poháru ve slalomu na kolečkových bruslích (WORLD CUP). Každoročně v ulici Jana Palacha v Turnově závodí mnoho předních in-line sportovců. Hlavním pořadatelem je turnovský Klub lyžařů Turnov, z. s.

Vytvořeno 16.3.2017 8:47:15 | přečteno 1269x | Richard Mochal
load