Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Podpora sportu a volnočasových aktivit

Město Turnov podporuje ze svého rozpočtu v rámci dotačních programů mj. i sport a volný čas. 

Každoročně schvaluje Zastupitelstvo města rozdělení dotací na podporu činnosti sportovních spolků, jejichž zástupci jsou členy sportovní komise Rady města Turnov. 

Pro podporu sportovních aktivit na Turnovsku zřídilo město účelový sportovní fond, ze kterého jsou podporovány organizace i fyzické osoby, které pořádají konkrétní sportovní akce nebo zajišťují sportovní volnočasové aktivity, sport zdravotně postižených nebo znevýhodněných osob a sportovní vyžití v rámci podpory cestovního ruchu. Dále vyčleňuje pravidelně se svého rozpočtu částku určenou na podporu volnočasových a mimoškolních aktivit dětí a mládeže. Podrobné informace k jednotlivým dotačním programům, Dotační statut a Pravidla, na jejichž základě jsou dotace příjemcům poskytovány, jsou v sekci Dotace města

Vytvořeno 16.3.2017 8:49:17 | přečteno 1162x | Richard Mochal
load