Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Koncepce tělovýchovy a sportu

Sportovní komise Rady města Turnov, poradní orgán Rady města pro oblast sportu, zpracovala tuto koncepci rozvoje a podpory tělovýchovy a sportu v Turnově. 

Péče o sport patří mezi jedny z hlavních úkolů zajišťovaných obcemi. Legislativní podmínky pro rozvoj sportu jsou vymezeny v ustanovení § 6 zákona č. 115/2001 Sb., o podpoře sportu, ve znění pozdějších předpisů. Obec má ve své samostatné působnosti vytvářet podmínky pro sport, zejména zabezpečit rozvoj sportu pro všechny (zejména pro mládež), zabezpečit přípravu sportovních talentů, včetně zdravotně postižených občanů. Dále má zajišťovat výstavbu, rekonstrukce, udržování a provozování svých sportovních zařízení a poskytovat je pro sportovní činnost občanů a kontrolovat účelné využívání svých sportovních zařízení. V neposlední řadě má zabezpečovat finanční podporu sportu ze svého rozpočtu.

Vytvořeno 11.7.2018 14:33:31 | přečteno 869x | Richard Mochal
load