Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dotační programy

Poskytování příspěvků z rozpočtu Města Turnova a dalších subjektů na obnovu památek a objektů, které se nachází v městské památkové zóně.

Dotace na obnovu nemovitostí na území MPZ Turnov

Příspěvky jsou určeny vlastníkům nemovitostí nacházejících se v městské památkové zóně Turnov, nebo vlastní historicky cennou vilu na území města Turnova. Podporovány jsou především akce týkající se výměny střešní krytiny, opravy fasády, výměny oken. Žádosti se podávají v měsíci lednu kalendářního roku. V témže roce musí být akce zrealizovaná a vyúčtovaná.

Dotační programy dalších subjektů

Dotační programy vypisované orgány státní správy a samosprávy např. ministerstvy či krajskými úřady.

Vytvořeno 16.11.2020 8:02:43 | přečteno 944x | Richard Mochal
load