Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Podávání žádostí o dotace z rozpočtu města Turnov na obnovu objektů v MPZ Turnov pro rok 2020

Skálova ulice, autor: A. Šupíková

MěÚ Turnov - odbor školství kultury a sportu vyzývá žadatele o dotaci z programu Podpora obnovy objektů nacházejících se na území městské památkové zóny města Turnov, aby podávali své žádosti o dotaci.

Termín pro podání žádosti je od 21. 1. do 20. 2. 2020.

Formulář žádosti a pravidla programu najdete na stránkách města: www.turnov.cz/cs/mesto/dotace-mesta/

Žádosti adresujte na odbor školství, kultury a sportu a zasílejte prostřednictvím podatelny Městského úřadu v Turnově - budova radnice (A. Dvořáka 335, 511 01 Turnov).

Kontaktní osoba: Alena Růžičková, tel. 481366759, a.ruzickova@mu.turnov.cz

Vytvořeno 16.1.2020 10:59:42 | přečteno 174x | Richard Mochal
load