Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Podávání žádostí o dotace Libereckého kraje do programů 7.2 a 7.3

pamatka

Zastupitelstvo LK schválilo 31.1.2017 vyhlášení dotačních programů v rámci oblasti podpory č. 7 Kultura, památková péče a cestovní ruch na rok 2017.

Jedná se o programy:

7.2  Záchrana a obnova památek v Libereckém kraji

7.3 Stavebně historický průzkum

7.4 Archeologie

Pro bližší informace kontaktujte správce jednotlivých programů na Libereckém kraji, sledujte aktuální informace a odkazy na stránkách odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu či úřední desku, sekci "Dotace". Příjem žádostí do všech programů bude probíhat od 6. března do 31. března 2017 do 14:00.

Podrobnosti najdete na stránkách: http://kultura.kraj-lbc.cz/dotacni-programy-resortu-

Vytvořeno 13.2.2017 11:09:34 | přečteno 288x | Richard Mochal
load