Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dotace z programu Min. kultury ČR - Podpora obnovy kulturních památek 2017 prostřednictvím ORP

dotace MK

Podávání žádostí o dotaci z programu Ministerstva kultury ČR - Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností - 2017. 

Dotace je určena na obnovu kulturních památek, zapsaných v Ústředním seznamu kulturních památek, nacházejících se mimo území městské památkové zóny Turnov.

Upozorňujeme žadatele o finanční podporu z tohoto programu, že mohou své žádosti na formulářích Ministerstva kultury ČR doručovat na podatelnu MěÚ Turnov – Odbor školství, kultury a sportu (A. Dvořáka 335, 511 01 Turnov) do 28. února 2017, do 10:00 hod. v písemné podobě.

Formulář žádosti a další předepsané náležitosti k tomuto formuláři naleznete na webu ministerstva kultury včetně zásad MK ČR pro poskytování této dotace.

Dále upozorňujeme, že přiznanou finanční částku z uvedeného dotačního programu lze spojit pouze s finanční podporou z jiných zdrojů (kraje, obce, fyzické nebo právnické osoby, sdružení), nikoliv s dalším programem ministerstva kultury.

Pro informace o výši přiznané dotace městu Turnov Ministerstvem kultury ČR, sledujte tyto stránky.

Kontaktní osoba: Mgr. Jakub Rám, tel. 417 366 758, e-mail: j.ram@mu.turnov.cz

16.1.2017

Alena Růžičková 

Vytvořeno 16.1.2017 11:51:50 | přečteno 310x | Richard Mochal
load