Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Památková péče

Odbor školství, kultury a sportu Městského úřadu Turnov zajišťuje státní správu na úseku památkové péče, zejména aplikaci zákona č. 20/1987 Sb. o státní památkové péči, ve znění pozdějších změn (památkový zákon) na plošně chráněných územích (Městská památková zóna Turnov, Ochranné pásmo Státního hradu Trosky a Ochranné pásmo Státního zámku Sychrov) a kulturních památkách v okolních obcích. 

Ve svěřeném úseku ORP Turnov se nachází přes 200 nemovitých kulturních památek, z toho 35 areálů.

Kde nás najdete?

load