Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

SRPT - výlet do Sychrova spojený s prohlídkou zámku a možností návštěvy skleníku s kaktusy dne 8. če

Spolek rodáků a přátel Turnova Vás zve ve středu dne 8. června 2022 na výlet do Sychrova spojený s prohlídkou zámku a možností návštěvy skleníku s kaktusy na Huse.

Tam: vlakem z Turnova do Sychrova z nádraží v  10.40 hod

Zpět: ¨vlakem ze stanice Sychrov v 15.04 hod nebo v 17.04 hod s příjezdem do Turnova v 15.13 hod  nebo  v 17.13 hod.

Program: po příjezdu do Sychrova v 10.49 hodin se přemístíme procházkou k zámku a zakoupíme vstupenky na prohlídku zámku od 13.00 hodin ( vstup pro seniory 200,- Kč/osobu). Vstupenka platíi na prohlídku parku a sklepení. Do doby plánované prohlídky zámku je možno zakoupit občerstvení v restauraci na parkovišti u zámku nebo se projít po zámeckém parku. Po prohlídce zámku je možno zajít na nedalekou Husu na soukromou prohlídku skleníku s kaktusy u paní Špačkové nebo se vrátit na žel. stanici Sychrov a odjet zpět do Turnova v 15.04 hod nebo následně v 17.04 hod.

Srdečně zveme na náš společný výlet členy spolku rodáků i ostatní zájemceVytvořeno 16.5.2022 7:02:09 | přečteno 190x | Richard Mochal
load