Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

SRPT - pozvánka na oslavy k 750. výročí

Logo Turnov750  web1

Spolek rodáků a přátel Turnova vás zve na oslavy k 750. výročí Turnova.

Program 21. 5. sobota 

10:00 hod - odhalení pamětní desky na obelisku v parku u Letního kina členům SRPT, kteří obnovili činnost spolku na jaře 1991. 

11:00 hod – odjezd autobusu ze stanoviště ve Skálově ulici pro účastníky návštěvy hrobky prof. J. Pekaře v Jenišovicích a části Poznávací stezky prof. J. Pekaře. 

22. 5. neděle 

16:00 hod - Slavnostní koncert turnovských pěveckých sborů Antonín Dvořák, Musica Fortuna, Carmina a sólistů (J. Ryklová-soprán, J. Pustina-tenor) v chrámu P. Marie v Turnově. Vstup zdarma.

Vytvořeno 28.4.2022 10:12:29 | přečteno 304x | Richard Mochal
load