Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

2. ročník procházky Poznej svůj Turnov 4. června 2016

Spolek rodáků a přátel Turnova zve na 2. ročník procházky Poznej svůj Turnov.

2. ročník procházky

POZNEJ SVŮJ TURNOV

Sobota 4. června 2016

Start procházky od 10:00 do 11:00 hodin v Kamenářském domě.

Po zaplacení symbolického startovného (20,- Kč) vyrazíte na cestu po místech, známých událostmi, kulturou, nebo významnými osobnostmi, a od průvodců - žáků turnovských základních škol se dozvíte mnoho zajímavého.

Cíl procházky je u junáků - skautů na ostrově, kde zdarma obdržíte špekáček a na připraveném ohni si jej opečete. Bude i něco k pití.

Procházka je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Srdečně zveme širokou veřejnost. 

Vytvořeno 30.5.2016 16:50:43 | přečteno 452x | Richard Mochal
load