zdravotní sestra pro Sociální rehabilitaci

pro FOKUS Turnov, z.s.

FOKUS Turnov, z.s. příjme nového zaměstnance na pozici:

Zdravotní sestra pro Sociální rehabilitaci – úvazek 1.0, možnost i zkráceného

Nástup možný od 1. 1. 2022

Místo vykonávání práce: Skálova 2336, 511 01 Turnov

Požadované vzdělání:

Vzdělání pro výkon odbornosti 914 (zdravotní sestra pro péči v psychiatrii) nebo 911 (všeobecná sestra) nebo 925 (sestra v domácí péči)

Způsobilost k samostatnému výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

Požadované schopnosti:

• Práce s PC (Word, Excel, internet)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Komunikační dovednosti
  • Empatický přístup k uživatelům
  • Schopnost spolupracovat s týmem
  • Samostatnost při práci a v plánování času
  • Schopnost spolupracovat s dalšími profesemi (lékaři, zdravotních, úředníci atd.)
  • Trestní bezúhonnost
  • Zájem učit se novým věcem

Pracovní náplň:

• Práce pro podporu zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy
  • Individuální práce s klientem ambulantní nebo terénní formou
  • Práce v týmu, s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně
  • Spolupráce s praktickými lékaři, psychiatry, psychology, sociálními pracovníky a s rodinami klientů

Nabízíme:

• Platové podmínky budou specifikovány dle dosaženého vzdělání na prvním pohovoru.
  • 6 týdnů dovolené
  • Možnost zvýhodněných obědů
  • Smysluplnou práci v příjemném kolektivu
  • Podporu dalšího vzdělávání

Hlásit se můžete e-mailem na fokus@fokusturnov.cz: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře). Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vytvořeno 24.11.2021 7:33:45 | přečteno 110x | Ing. Jana Chlupová