referent pro správu městských budov

na Městský úřad Turnov, odbor správy majetku

Oznámení o volném pracovním místě

Město Turnov přijme zaměstnance/zaměstnankyni na pozici:

Referent pro správu městských budov

na odboru správy majetku Městského úřadu Turnov

Oblast činnosti:

• správa nemovitého majetku města se zaměřením na správu nemovitých věcí (budov) užívaných příspěvkovými organizacemi města,
  • zadávání a aktivní kontrola projektů, realizace investic a kontrola staveb, zajišťování oprav, údržby budov a souvisejících činností,
  • zajišťování potřebných revizí (rozvody elektřiny, rozvody plynu, kontroly kotlů, hromosvodů, tlakových nádob apod.) a zajištění odstraňování závad zjištěných při revizích,
  • zajišťování dokumentů pro spravované budovy dle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších přepisů.
  • sledování spotřeby energií, sběr, sledování a vyhodnocování dat z objektů ve vlastnictví města, příspěvkových organizací a obchodních společností a zpracování návrhů optimalizace spotřeby energií u organizací zřizovaných městem Turnov,
  • příprava investičních a neinvestičních projektů s dopadem na energetickou náročnost spravovaných budov - fotovoltaika, hospodaření se srážkovou vodou, elektrické dobíjení, veřejné osvětlení, elektrické energie atd.

Požadavky na vzdělání:

• vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, technického směru

Další požadavky:

• znalost práce s projektovou dokumentací
  • komunikativnost
  • schopnost samostatné i týmové spolupráce
  • důslednost, pečlivost, spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Výhodou:

• znalost procesu zadávání veřejných zakázek
  • znalost stavebního zákona
  • zkušenost s energetickým managementem
  • ovládání softwaru – dálkové připojení objektů
  • zkušenost s projektovým řízením

Platové zařazení: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Nabízíme:

• možnost získání roční odměny při mimořádné aktivitě či splnění stanovených úkolů
  • 5 týdnů dovolené, možnost čerpání dalšího volna dle kolektivní smlouvy
  • pružná pracovní doba
  • stravenky, možnost čerpání sociálního fondu
  • možnost firemního telefonního tarifu

Nástup: dle dohody (pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce)

Přihlášku, jejíž součástí bude:

• životopis s popisem praxe
  • motivační dopis
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,

doručujte na adresu Městský úřad Turnov, Ing. Jana Chlupová, Antonína Dvořáka 335, 511 01 Turnov, nebo elektronicky na adresu: j.chlupova@mu.turnov.cz.

Lhůta pro podání přihlášky: průběžně

Bližší informace poskytne Mgr. Dagmar Šrytrová, vedoucí odboru správy majetku, tel. 481 366 316.

V Turnově dne: 22.11.2022

Mgr. Eva Honzáková