energetický manažer/městský energetik

na odboru správy majetku Městského úřadu Turnov

Oznámení o volném pracovním místě

PRODLOUŽENÍ TERMÍNU

Město Turnov přijme zaměstnance/zaměstnankyni na pozici:

energetický manažer/městský energetik

na odboru správy majetku Městského úřadu Turnov

Oblast činnosti zahrnuje např.:

• sledování programů podpory a dotačních programů v oblasti energetiky
  • zajišťování zpracování energetických dokumentů (např. audity, energetické průkazy náročnosti budov, studie, projektové dokumentace, termovize, měření, expertízy ve vazbě na energetiku) k nemovitostem ve vlastnictví města
  • příprava a realizace projektů v oblasti energií (např. metodou EPC)
  • koordinace a příprava hromadných nákupů energií
  • příprava investičních a neinvestičních projektů s dopadem na energetickou náročnost budov a provozů města – fotovoltaika, hospodaření se srážkovou vodou, elektrické dobíjení, veřejné osvětlení, elektrické energie atd.
  • přezkoumání spotřeby energií, sběr, sledování a vyhodnocování dat z objektů ve vlastnictví města, příspěvkových organizací a obchodních společností a zpracování návrhů optimalizace spotřeby energií u organizací zřizovaných městem Turnov - energetický management (EnMS),
  • plánování a vyhodnocování systému managementu hospodaření energií, včetně tvorby a aktualizace vnitřních předpisů, které se týkají systému managementu hospodaření energií,

Požadavky na vzdělání:

• vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání technického směru

Další požadavky:

• znalost právních předpisů v oblasti hospodaření s energií
  • znalost práce s projektovou dokumentací
  • schopnost samostatné i týmové spolupráce
  • důslednost, pečlivost, spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Výhodou:

• zkušenost s energetickým managementem

• ovládání softwaru – dálkové připojení objektů

• zkušenost s projektovým řízením

• znalost zadávání veřejných zakázek

• znalost stavebního zákona.

Platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů (základní plat podle započitatelné praxe v rozpětí tarifu od 21.260 Kč do 31.240 Kč + osobní příplatek po zkušební době dle zapracování, příp. možnost mimořádných či cílových odměn)

Nabízíme benefity:

• možnost získání roční odměny při mimořádné aktivitě či splnění stanovených úkolů
  • 5 týdnů dovolené, možnost čerpání dalšího volna dle kolektivní smlouvy
  • stravenky, možnost čerpání sociálního fondu
  • pružná pracovní doba
  • výhodný mobilní tarif

Nástup: dle dohody (pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce)

Přihlášku, jejíž součástí bude:

• životopis s popisem praxe
  • motivační dopis
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,

doručujte na adresu Městský úřad Turnov, Ing. Jana Chlupová, Antonína Dvořáka 335, 511 01 Turnov, nebo elektronicky na adresu: j.chlupova@mu.turnov.cz.

Lhůta pro podání přihlášky: do 24. 08. 2022 do 12:00 hod.

Pohovor s uchazeči se uskuteční v týdnu od 29. 08. – 02. 09. 2022. Čas a místo bude upřesněn v pozvánce.

Bližší informace poskytne Mgr. Dagmar Šrytrová, vedoucí odboru správy majetku, tel. 481 366 316.

V Turnově dne: 01.08.2022

Mgr. Eva Honzáková