Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rezervace termínů

Systém rezervací termínů je určen pro vybrané agendy a vybrané dny. V ostatních úředních hodinách dané agendy, nebo všech dalších agend, je návštěva možná běžně bez registrace či objednání. Pokud není uvedeno jinak, jde o rezervaci pro jeden úkon (jednu osobu).

Pro agendu občanských průkazů a cestovních dokladů je provozován oddělený rezervační systém navázaný na vyvolávací systém Kadlec - rezervace zde.


Pro agendy registru vozidel a obecní živnostenský úřad slouží původní rezervační systém Smart BS:

Nová rezervace termínu

Výběr služby Vyberte službu, na kterou chcete provést rezervaci:


Vytvořeno 2.11.2015 13:44:08 | přečteno 39569x | ernest
load