Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rekonstrukce ulic Mírová, Čistá, Achátová, Solidarity, Na Osadě

Daliměřice

Záměrem je provést rekonstrukce ulic Mírová, Čistá, Achátová, Solidarity, Na Osadě v Turnově, část Daliměřice. Rekonstrukce jsou vyvolané plánovanou výměnou inženýrských sítí (vodovod, kanalizace a plynovod). Součástí záměru je také provedení nového veřejného osvětlení.

ikona souboruUpravený návrh rekonstrukce ulic Mírová, Čistá, Achátová, Solidarity, Na Osadě - červenec 2021. Další informace také zde.

V pondělí 4. října 2021 proběhlo Setkání starosty s obyvateli ulice Čistá. 
Pan starosta po setkání vyjádřil poděkování místním obyvatelům: „Přijal jsem pozvání obyvatel ulice Čistá, k diskuzi o podobě jejich nové ulice. Diskuze probíhala v seriózní rovině, někdy dokonce i pozitivně, bez emocí a osobního napadání. Za to bych rád poděkoval.“

20211004 170545 600

20211004 173237 600

20211004 173259 600

Vyhodnocení připomínek ke studii Rekonstrukce ulic Mírová, Čistá, Achátová, Solidarity, Na Osadě ke stažení ikona souboruzde.


Bc. Marcela Jandová, DiS.
Vytvořeno 6.10.2021 22:58:35 | přečteno 462x | marcela.jandova
load