Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Regenerace sídliště Přepeřská

Studie sídliště Přepeřská

Město Turnov připravuje Regeneraci sídliště Přepeřská.

V současné době je předkládána finální podoba architektonické studie, která zohledňuje připomínky obyvatel sídliště a odborných komisí Rady města Turnov. Bude projednávána na jednání zastupitelstva ve čtvrtek 31. března 2022. 

ikona souboruBydlíte na sídlišti Přepeřská? Podívejte se na upravenou studii připravované regenerace sídliště

V pondělí 11. října 2021 se odehrálo setkání starosty města s obyvateli sídliště Přepeřská za účasti autorů studie z architektonického ateliéru AND. Proběhla prezentace architektonické studie s doposud zapracovanými úpravami, ke kterým došlo na základě předchozích připomínek místních občanů. Z diskuze vedené přímo před jedním z bytových domů vyplynuly věcné připomínky k řešení otázky dopravní obslužnosti a parkování, osvětlení nebo odpadového hospodářství. Více zde.

Předkládáme ke stažení finální podobu architektonické studie regenerace sídliště Přepeřská z února 2022. Ve studii jsou zohledněny připomínky obyvatel sídliště a odborných komisích Rady města Turnov. Studie bude projednávána na jednání Zastupitelstva města Turnov ve čtvrtek 31. března 2022. 

ikona souboruKompletní studie ke stažení (100 MB)
ikona souboruVyčleněná situace ke stažení (1,5 MB)

Vypořádané podněty a připomínky obyvatel sídliště Přepeřská ke stažení ikona souboruzde.
Vytvořeno 12.10.2021 20:54:32 | přečteno 805x | marcela.jandova
load