Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tvoříme Turnov – Odpočinkové místo u hasičárny na Kadeřavci

Odpočinkové místo u hasičárny na Kadeřavci, autor: Zdenka Štrauchová

Předposlední z návrhů, který splnil kritéria participativního rozpočtu 2021 – 2022, je vybudování odpočinkového místa vedle hasičárny na Kadeřavci. V současné době je zde louka, ale zanedlouho by se to mohlo změnit. Projekt navrhuje vytvoření odpočinkového místa, které by bylo určené pro společné setkávání dospělých i dětí. V lokalitě by vznikly nové herní prvky, byl by doplněn mobiliář a počítá se i s výsadbou a úpravou zeleně. Převážná část by byla řešená dodavatelsky, s částí by pomohl místní sbor dobrovolných hasičů. Herní prvky jsou k využití pro děti ve věku 2 - 15 let. Patří mezi ně například prvek „Jezevčík“, houpačky, skluzavka s tabulí, v lokalitě by vniklo nové pískoviště s plachtou (2,5 x 2,5 m) a byly instalovány stůl a lavičky pro 6 až 8 osob, odpadkový koš. V neposlední řadě se počítá s dráhou pro odrážedla, tréninkovou běžeckou dráhou v délce 30 m pro mladé hasiče či vybudováním ohniště.       

Předkladatel: Mgr. Zdeňka Čiháková

Místo realizace: Louka před hasičárnou na Kadeřavci 

Předpokládané náklady: 121.859 Kč

Odpočinkové místo u hasičárny na Kadeřavci

Odpočinkové místo u hasičárny na Kadeřavci


Vytvořeno 18.11.2021 16:20:55 | přečteno 807x | zdenka.strauchova
load