Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Parlament mládeže

16. ledna 2013 začal v Turnově oficiálně fungovat parlament mládeže města Turnova, jehož členy se stali zástupci všech turnovských základních a středních škol. Tento krok byl realizovaný v souvislosti se vstupem Turnova do asociace Národní sítě Zdravých města ČR. 

S odchodem studentů základních škol na střední a ze středních na vysokou školu se v Turnově prostřídalo již několik funkčních období Parlamentu mládeže Města Turnova.

Poslední ustanovující zasedání Parlamentu se konalo 18. ledna 2017.  Předsedou se stal Lukáš Moudrý (GYTU) a místopředsedkyněmi byly zvoleny Daniela Drahošová (SZŠ) a Pavlína Zakouřilová (SUPŠ). Dosavadnímu předsedovi Natanielu Mansfeldovi PMMT děkuje za pilnou práci.

Koordinátorem Parlamentu mládeže je členka komise Zdravého města a místní Agendy 21 Mgr. Bára Havlátová, která také vede Informační centrum mládeže v Turnově.

Parlament mládeže na svých pravidelných měsíčních setkáních probírá aktuální témata a vyjadřuje se k dění ve městě, vytváří dotazníky nebo s jejich vyplňováním pomáhá. V rámci Parlamentu mládeže se také koná Studentské fórum.

Informace o Parlamentu mládeže naleznete přímo na webových stránkách http://pmmt.cz/

Zápisy PMMT:

Parlament mládeže Města Turnova je podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.

Vytvořeno 21.12.2016 10:05:56 | přečteno 2337x | Richard Mochal
load