Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Prezentace projektu „Rekonstrukce ploch zeleně sídliště Přepeřská“

Ve středu 20.1.2010 od 16.00 hod. se uskutečnilo setkání s občany sídliště na Přepeřské ulici. Občané mají možnost podávat své připomínky k projektu až do 17.2. 2010.

Ve středu 20.1.2010 od 16.00 hod. se uskutečnilo setkání s občany sídliště na Přepeřské ulici. Setkání bylo věnované připravované rekonstrukci zeleně. Jednání se zúčastnil projektant Ing. Josef Souček, za Město Turnov starostka PhDr. Hana Maierová. Z Městského úřadu byly přítomny pracovnice odboru životního prostředí a Ludmila Těhníková, vedoucí odboru správy majetku.  Účast obyvatel byla opět poměrně vysoká, setkání se zúčastnilo 37 lidí.
 V úvodu byli přítomní seznámeni s inventarizací dřevin, která byla na sídlišti provedena. Dále projektant představil dvě možná řešení, nad kterými probíhala diskuse.  Z celého jednání byl pořízen zápis, který je k dispozici na odboru životního prostředí a byl předán projektantovi.
 Od 22.1.2010 bude na odboru životního prostředí k dispozici veškerá dokumentace týkající se projednávaného záměru. Veškeré informace budou dostupné také na webových stránkách města. Občané mají možnost podávat své připomínky k projektu až do 17.2. 2010, a to písemně na adresu Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, Antonína Dvořáka 335, 511 22 Turnov nebo na podatelnu Městského úřadu, případně elektronicky na adresu h.mala@mu.turnov.cz. Prosíme občany, pokud je to možné, aby své připomínky podávali za celý bytový dům.

Ing. Hana Malá, odbor životního prostředí

Studie

Název / popis souboruVelikost / typ souboru
ikona souboruinventar.tabulka.pdf159.49 KB .pdf
ikona souboruinventarizace.pdf108.09 KB .pdf
ikona souboruvarianta1.pdf254.35 KB .pdf
ikona souboruvarianta2.pdf250.38 KB .pdf

Vytvořeno 25.1.2010 | přečteno 843x | Richard Mochal
load