Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Prezentace projektu „Rekonstrukce ploch zeleně na sídlišti Výšinka“

V pondělí 15. 2. 2010 od 16.00 hod. se uskutečnilo v hudební učebně gymnázia setkání s občany sídliště na Výšince. Do 15. 3. 2010 mají občané možnost tuto studii připomínkovat.

V pondělí 15. 2. 2010 od 16.00 hod. se uskutečnilo v hudební učebně gymnázia setkání s občany sídliště na Výšince. Setkání bylo věnované připravované rekonstrukci zeleně. Jednání se zúčastnil projektant Ing. Josef Souček, za Město Turnov starostka PhDr. Hana Maierová a místostarosta Ing. Jaromír Pekař. Z Městského úřadu byly přítomny pracovnice odboru životního prostředí a vedoucí odboru správy majetku Ludmila Těhníková. Účast obyvatel vzhledem  k velikosti sídliště byla poměrně malá, do gymnázia přišlo  celkem 32 občanů.

 V úvodu byli přítomní seznámeni s inventarizací dřevin, která byla na sídlišti provedena. Projektant zhodnotil současný stav dřevin rostoucích na sídlišti a zvláště upozornil na některé problematické jedince. Dále přiblížil návrh možného  řešení, nad kterým probíhala diskuse, která se týkala nejen zeleně, ale i dalších problémů, které občany tohoto sídliště trápí. Z celého jednání byl pořízen zápis, který je k dispozici na odboru životního prostředí a byl předán projektantovi. 

 Od pondělí 22.2.2010 bude na odboru životního prostředí k dispozici veškerá dokumentace týkající se projednávaného záměru. Veškeré informace budou dostupné také na webových stránkách města. Občané mají možnost podávat své připomínky k projektu až do 15.3. 2010, a to písemně na adresu Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, Antonína Dvořáka 335, 511 22 Turnov nebo na podatelnu Městského úřadu, případně elektronicky na adresu h.mala@mu.turnov.cz. Prosíme občany, pokud je to možné, aby své připomínky podávali za celý bytový dům.

Studie

Název / popis souboruVelikost / typ souboru
ikona souborustudie_uvod.jpg1.09 MB .jpg
ikona souboruuvod.jpg1.07 MB .jpg
ikona souboruinventarizace_2.jpg656.89 KB .jpg
ikona souborustudie_1.jpg802.17 KB .jpg
ikona souboruinventarizace_1.jpg758.52 KB .jpg
ikona souboruinventarizacni tabulka.pdf716.42 KB .pdf
ikona souborustudie_2.jpg688.63 KB .jpg

Vytvořeno 18.2.2010 | přečteno 961x | Richard Mochal
load