Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výbory zastupitelstva

Výbory zřizuje jako své iniciativní a kontrolní orgány zastupitelstvo města dle § 117 zákona 128/2000 Sb., o obcích.
Povinně pak zřizuje výbory finanční a kontrolní.
Jednání výborů se řídí platným jednacím řádem.

Výbor finanční

Ing. Jaroslav Knížek - předseda výboru
Bc. Ondřej Fotr, Ing. Jiří Kovačičin, RNDr. Josef Uchytil, Dis., Ing. Jaromír Pekař, Ing. Lumír Šubrt, David Schindler
zápisy výboru

Výbor kontrolní

Daniela Weissová (od 24. 6. 2021) - předsedkyně výboru; (Lukáš Bělohradský do 24. 6. 2021)
Jan Lochman, Jiří Vele, Jindřich Zeman, Ing. Michal Kříž (od 24.10.2019), Daniela Weissová (od 22. 10. 2020)Ing. Miloslav Šorejs (od 22. 10. 2020), Ivan Dřevikovský (od 24. 6. 2021)
(Jaroslav Men do 24. 10. 2019, Lukáš Bělohradský do 24. 6. 2021,  Dagmar Brabcová do 30.9.2021, Josef Zajíček do 30.9.2021)
zápisy výboru

Výbor pro vodohospodářský majetek

Jiří Mikula - předseda výboru
Ing. Tomáš Hocke, Ing. Zbyněk Miklík, MUDr. Martin Hrubý, Ing. Michal Kříž, Ing. Milan Vašák, RNDr. Josef Uchytil, Dis. (od 25. 4 2019), František Zikuda (od 25. 4 2019), Josef Vojtíšek (od 25. 3. 2021);
(Lukáš Bělohradský do 25. 3. 2021)

zápisy výboru

Výbor pro sport

Jiří Mikula - předseda výboru
Mgr. Jana Svobodová, Ing. Zbyněk Miklík, Ing. Tomáš Špinka, Ing. Jaroslav Knížek, Jiří Vele, Bc. Jindřich Kořínek, Mgr. Martina Marková (od 24. 6. 2021), Tomáš Mareš (od 19. 8. 2021); (Mgr. Aleš Mikl do 24. 6. 2021, Mgr. Filip Stárek do 19. 8. 2021)
zápisy výboru

Osadní výbory

Osadní výbor Mašov

Jan Lochman - předseda výboru, tel. 775 559 776
Petra Holanová - místopředsedkyně výboru
Zbyněk Báča, Nikola Bádalová, Jana Brandejsová,  Lucie Kratochvílová, Miroslava Vlčková (stav po 25.6.2020)
zápisy výboru

Osadní výbor Bukovina-Kobylka-Dolánky

Jiří Zadražil - předseda výboru, tel. 737 710 005
Petr Baier, Klára Bičíková, Miroslav Dobiáš, Vladislava Ejemová, Dominik Jareš, David Kraus, Jaroslav Pivrnec, Mgr. Otakar Špetlík, 

Osadní výbor Malý Rohozec-Mokřiny-Vazovec 

Tomáš Světlík - předseda výboru, tel. 724 184 586
Petr Ondrejkovič - 1. místopředseda výboru
Kateřina Kučerová - 2. místopředsedkyně výboru
Jaroslava Bernatová, Lukáš Berndt, Ivo Bláha, Eva Matylda Jiříčková, Blanka Koudelková, Peter Knobloch, Marián Necpal, Lenka Opluštilová, Kateřina Poslušná, Tomáš Prášil, Pavla Slámová, Martin Špína, Karel Tokan, Zdeňka Votrubcová, Hana Úradníčková, Petr Zikuda  (stav po 25.6.2020)
zápisy výboru
Vytvořeno 8.6.2012 16:11:41 - aktualizováno 6.10.2017 9:10:39 | přečteno 6206x | Richard Mochal