Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Historie složení ZM a RM

Seznam je ve stavu po volbách. V závorce je uveden nástupce při odstoupení, vzdání se či úmrtí člena ZM či RM. Členové ZM jsou uvedeni v pořadí starosta, místostarosta resp. místostarostové (dříve zástupce starosty) a ostatní členové.

Volební období 2018 - 2022

Členové zastupitelstva města
Ing. Tomáš Hocke
Mgr. Petra Houšková
Mgr. Jana Svobodová 
Bc. Ondřej Fotr, Mgr. Jaromír Frič, Ing. arch. Václav Hájek, MUDr. Martin Hrubý, Karel Jiránek, Ing. Jaroslav Knížek, Eva Kordová, Jiří Kos, Ing. Jiří Kovačičin, Ing. Michal Kříž, Ivan Kunetka, Mgr. Michal Loukota, PhDr. Hana Maierová (Petr Záruba), Ing. Zbyněk Miklík, Jiří Mikula (neuvolněný místostarosta 11/2018-03/2019), Mgr. Pavel Mlejnek, MUDr. Rostislav Polášek, Miroslav Reichl, Ing. Tomáš Roubiček, David Schindler, Mgr. Otakar Špetlík (Lukáš Bělohradský), Ing. Tomáš Špinka, RNDr. Josef Uchytil DiS., Daniela Weissová

Členové rady města
Ing. Tomáš Hocke, Mgr. Petra Houšková, Karel Jiránek (od 19. 8. 2021), Mgr. Michal Loukota, Eva Kordová, Ing. Zbyněk Miklík, Jiří Mikula, Mgr. Pavel Mlejnek (od 1. 2. 2020), Mgr. Jana Svobodová 
(RNDr. Josef Uchytil, Dis. do 31.1.2020, PhDr. Hana Maierová do 26.7.2021)

Volební období 2014 - 2018

Členové zastupitelstva města
Ing. Tomáš Hocke
Mgr. Petra Houšková
Mgr. Jana Svobodová 
Bc. Zbyněk Báča, Arnošt Černý, Šárka Červinková, Mgr. Jaromír Frič, MUDr. Daniel Hodík, Tomáš Hudec, Karel Jiránek, Ing. Jaroslav Knížek, Eva Kordová, Jiří Kos, Ing. Michal Kříž, Ivan Kunetka, Mgr. Michal Loukota, PhDr. Hana Maierová, Jiří Mikula, Mgr. Martina Pokorná (RNDr. Josef Uchytil, Dis.), Jiří Rezler, Ing. Vítězslav Sekanina, Ing. Petr Soudský, Ing. Miloslav Šorejs, Mgr. Otakar Špetlík, MUDr. Jiří Tomášek, Ing. Tomáš Tomsa, František Zikuda

Členové rady města
Ing. Tomáš Hocke, Mgr. Petra Houšková, Karel Jiránek, Ing. Jaroslav Knížek, Eva Kordová, Ing. Michal Kříž, PhDr. Hana Maierová, Mgr. Jana Svobodová, František Zikuda

Volební období 2010 – 2014

Členové zastupitelstva města
PhDr. Hana Maierová (Ing. Tomáš Hocke od 2/2013)
Ing. Jaromír Pekař
Mgr. Otakar Špetlík
MUDr. Jan Berndt (Bc. Jan Ulrich), Mgr. René Brož (Ing. Zdeněk Romany), Šárka Červinková, Mgr. Jaromír Frič, Mgr. Ondřej Halama, MUDr. Daniel Hodík, Aleš Hozdecký (Petr Dvořák), MUDr. Martin Hrubý, Tomáš Hudec, RNDr. Otto Jarolímek, Karel Jiránek, Eva Kordová, Milan Kratochvíl, Ivan Kunetka, MUDr. Lumír Mitáček, Mgr. Martina Pokorná, Jiří Rezler, Ing. Tomáš Sláma MSc., Ing. Petr Soudský, PhDr. Alena Svobodová, MUDr. Jiří Tomášek, Ing. Tomáš Tomsa, František Zikuda

Členové rady města
Mgr. Ondřej Halama, MUDr. Martin Hrubý, Karel Jiránek, Eva Kordová, PhDr. Hana Maierová (Ing. Tomáš Hocke), Ing. Jaromír Pekař, Ing. Tomáš Sláma MSc., Mgr. Otakar Špetlík, František Zikuda

Volební období 2006 – 2010

Členové zastupitelstva města
PhDr. Hana Maierová
Ing. Jaromír Pekař
Aleš Hozdecký
Mgr. Miroslav Beran, Dagmar Brabcová, Mgr. Jaromír Frič, Mgr. Ondřej Halama, MUDr. Martin Hrubý, Břetislav Jansa, RNDr. Otto Jarolímek CSc., Ing. Jindřich Jeníček, Eva Kordová, Ivan Kunetka, Josef Kunetka, Mgr. Aleš Mikl (Josef Vojtíšek), MUDr. Lumír Mitáček, MUDr. Veronika Mokrá, Ing. Michaela Omová, Mgr. Martina Pokorná, Ing. Tomáš Sláma, Doc. PhDr. Alena Svobodová CSc., Mgr. Otakar Špetlík, MUDr. Jiří Tomášek, Ing. Tomáš Tomsa, Jan Ulrich, Jindřich Zeman, František Zikuda. 

Členové rady města
Mgr. Jaromír Frič, ThMgr. Ondřej Halama, Aleš Hozdecký, MUDr. Martin Hrubý, Eva Kordová, PhDr. Hana Maierová, Mgr. Aleš Mikl ( Ing. Jindřich Jeníček), Ing. Jaromír Pekař, Ing. Tomáš Sláma.

Volební období 2002 – 2006

Členové zastupitelstva města
Ing. Milan Hejduk
Ing. Jaromír Pekař
PhDr. Hana Maierová
Mgr. Karel Bárta, MUDr. Dobroslav Berndt, Ivan Boháč, MUDr. Vladimír Eckert, Mgr. Jaromír Frič, Mgr. Petr Haken, MUDr. Martin Hrubý, Břetislav Jansa, RNDr. Otto Jarolímek, MUDr. Radomír Jodas, Eva Kordová, Josef Kunetka, Aleš Mastník, Mgr. Jiří Mašek, RNDr. František Pelc, Ing. Vítězslav Sekanina, Ing. Tomáš Sláma (Mgr. Aleš Mikl), Doc. PhDr. Alena Svobodová CSc., Mgr. Otakar Špetlík, MUDr. Jiří Tomášek, Ing. Tomáš Tomsa, Jan Ulrich, Josef Ulrich, František Zikuda. 

Členové rady města
Ing. Milan Hejduk, Ing. Jaromír Pekař, PhDr. Hana Maierová, MUDr. Vladimír Eckert, Mgr. Jaromír Frič, Mgr. Petr Haken, MUDr. Martin Hrubý, RNDr. Otto Jarolímek, Ing. Vítězslav Sekanina.

Volební období 1998 – 2002

Členové zastupitelstva města
Ing. Milan Hejduk
MUDr. Vladimír Eckert
PhDr. Hana Maierová (od 4/1999)
MUDr. Dobroslav Berndt, Ivan Boháč, Otakar Grund, Mgr. Petr Haken, Ing. Vladislav Hnízdo, MUDr. Martin Hrubý, MUDr. Libuše Hudská, Břetislav Jansa, RNDr. Otto Jarolímek, prom.fil. Václav Jenšovský, Josef Kunetka, Mgr. Jiří Mašek, Ing. Jaromír Pekař, RNDr. František Pelc, Milan Rambousek, Mr. Josef Rytíř, Ing. Vítězslav Sekanina, MUDr. Václav Severa, Ing. Tomáš Sláma, Mgr. Miroslav Sucharda, Pavel Šilhán, Mgr. Otakar Špetlík, MUDr. Jiří Tomášek, Václav Zima. 

Členové rady města
Ing. Milan Hejduk, MUDr. Vladimír Eckert, Ing. Jaromír Pekař, Mgr. Petr Haken, Ivan Boháč, PhDr. Hana Maierová, Ing. Vítězslav Sekanina, Milan Rambousek, RNDr. František Pelc.

Volební období 1994 – 1998

Členové zastupitelstva města
JUDr. Václav Šolc
Ing. Milan Hejduk
MUDr. Lýdie Bakalíková, Ivan Boháč, Vítězslav Čapek, Ing. Václav Hájek, Mgr. Petr Haken, Ing. Vladislav Hnízdo, MUDr. Martin Hrubý, prom. fil. Václav Jenšovský, Miloš Kerpl, Ivan Kunetka, Milan Longin, PhDr. Hana Maierová, Mgr. Eva Mazánková, Ing. Jaromír Pekař, RNDr. František Pelc, Josef Rakoncaj, Josef Rytíř, MUDr. Václav Severa, Sergej Solovjev, Václav Stěhulka, Mgr. Irena Strašíková, Pavel Šilhán, MUDr. Eva Šolcová, Ing. Lumír Šubert, MUDr. Jiří Tomášek.

Členové rady města
JUDr. Václav Šolc, Ing. Milan Hejduk, Ing. Václav Hájek, MUDr. Martin Hrubý, PhDr. Hana Maierová, Ing. Jaromír Pekař, Josef Rytíř, Pavel Šilhán, MUDr. Jiří Tomášek.

Volební období 1990 – 1994

Členové zastupitelstva města
JUDr. Václav Šolc
Josef Kunetka (Ing. Milan Hejduk)
MUDr. Lýdie Bakalíková, Vojtěch Dohnal, František Dufek, MUDr. Pavel Faltus, MUDr. Jaroslav Frömel, Ing. Václav Hájek, Miloslav Kopal, Ing. Mojmír Mazánek, Eva Mazánková, MUDr. Věra Pokorná, Karel Sekený, MUDr. Václav Severa, Sergej Solovjev (Dagmar Černošíková), Václav Stěhulka, Jiří Studený, PhDr. Alena Svobodová CSc, Pavel Šilhán, MUDr. Eva Šolcová, Otakar Špetlík, Tomáš Štecher, Ing. Eduard Šubert, MUDr. Jiří Tomášek, Jiří Vlasák, JUDr. Vilém Zahrádka.

Členové rady města
JUDr. Václav Šolc, Josef Kunetka (Ing. Milan Hejduk), MUDr. Eva Šolcová, Ing. Eduard Šubert, Karel Sekený, MUDr. Jiří Tomášek, MUDr. Jaroslav Frömel, Tomáš Štecher, MUDr. Václav Severa.

Vytvořeno 8.6.2012 16:10:41 - aktualizováno 7.11.2014 16:31:04 | přečteno 7373x | Richard Mochal