Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Územní studie Turnov

Pro některé části Turnova územní plán stanovil jako podmínku pro rozhodování v území zpracování územní studie.

Územní studie vycházejí z územního plánu, jím stanovené podmínky funkčního využití a prostorového uspořádání dále zpřesňují a doplňují o podrobnější prvky s ohledem na specifika konkrétních lokalit nebo jednotlivých parcel.

Územní studie Turnov - Benátky (2017)

Územní studie Turnov - Daliměřice (2019)

Územní studie Turnov - Durychov, Na Kamenci (2019)

Ověřovací studie hmotového řešení ÚS Durychov - ulice Slunečná a U Tří svatých (2021)

Územní studie Turnov - Hruštice, Károvsko (2019)

Pro nahlížení do mapové aplikace pro území ORP Turnov, která má pouze informativní charakter, lze využít geografický informační systém - GIS


Vytvořeno 9.9.2015 7:54:54 - aktualizováno 18.11.2019 15:10:13 | přečteno 5048x | radka.lanska
load