Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žďárek

Obec má platný územní plán.

Územní plán Žďárek vydalo Zastupitelstvo obce Žďárek dne 13.09.2010 usnesením č. 22/2010 a nabyl účinnosti dne 30.09.2010.

Zprávy o uplatňování Územního plánu Žďárek

Pro území ORP Turnov je veřejně přístupný geoportál - GIS
Zveřejněny jsou hlavní výkresy územních plánů vč. základních regulativů, hlavní výkresy územních studií, územně analytické podklady a další informace o území. Pro optimální chod aplikace doporučujeme používat prohlížeč Firefox. Geoportál města Turnov má pouze informativní charakter.

AKTUALITY:

Zastupitelstvo obce Žďárek usnesením č. 6/2018 ze dne 19.03.2018 schválilo ikona souboru1. Zprávu o uplatňování Územního plánu Žďárek. Součástí zprávy jsou pokyny pro zpracování Změny č. 1 Územního plánu Žďárek.

Bylo zahájeno společné jednání o návrhu Změny č. 1 Územního plánu Žďárek:
ikona souboruveřejná vyhláška - oznámení o vystavení a zahájení projednávání Změny č. 1 Územního plánu Žďárek

návrh Změny č. 1 Územního plánu Žďárek pro společné jednání:


Vytvořeno 7.4.2009 - aktualizováno 17.6.2021 9:01:09 | přečteno 2557x | radka.lanska
load