Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyskeř

Obec má platný územní plán.

Územní plán Vyskeř vydalo zastupitelstvo obce usnesením č. 6 ze dne 30.09.2015 a účinnosti nabyl 20.10.2015.
Pro území ORP Turnov je veřejně přístupný geoportál - GIS
Zveřejněny jsou hlavní výkresy územních plánů vč. základních regulativů, hlavní výkresy územních studií, územně analytické podklady a další informace o území. Pro optimální chod aplikace doporučujeme používat prohlížeč Firefox. Geoportál města Turnov má pouze informativní charakter.

AKTUALITY

Probíhá projednání 1. Zprávy o uplatňování Územního plánu Vyskeř za uplynulé období 2015 - 2020. Součástí zprávy jsou pokyny pro zpracování návrhu změny územního plánu v rozsahu zadání změny.
ikona souboruveřejná vyhláška - oznámení o projednání


Vytvořeno 26.4.2010 - aktualizováno 5.11.2015 7:57:58 | přečteno 2833x | radka.lanska
load