Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyskeř

Obec má platný územní plán.

Územní plán Vyskeř vydalo zastupitelstvo obce usnesením č. 6 ze dne 30.09.2015 a účinnosti nabyl 20.10.2015.
Zprávy o uplatňování
ikona souboru1. Zpráva o uplatňování Územního plánu Vyskeř - za období 2015-2021 - schválilo zastupitelstvo obce Vyskeř usnesením č. 1/2022 ze dne 09.02.2022.

Pro území ORP Turnov je veřejně přístupný geoportál - GIS
Zveřejněny jsou hlavní výkresy územních plánů vč. základních regulativů, hlavní výkresy územních studií, územně analytické podklady a další informace o území. Pro optimální chod aplikace doporučujeme používat prohlížeč Firefox. Geoportál města Turnov má pouze informativní charakter.
Vytvořeno 26.4.2010 - aktualizováno 25.2.2022 13:36:41 | přečteno 3626x | radka.lanska
load