Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Příšovice

Obec má platný územní plán.

Územní plán Příšovice vydalo Zastupitelstvo obce Příšovice dne 01.06.2016 usnesením č. 29/2016 a nabyl účinnosti 17.06.2016.

Územní studie pro lokalitu BV72

Pro území ORP Turnov je veřejně přístupný geoportál - GIS
Zveřejněny jsou hlavní výkresy územních plánů vč. základních regulativů, hlavní výkresy územních studií, územně analytické podklady a další informace o území. Pro optimální chod aplikace doporučujeme používat prohlížeč Firefox. Geoportál města Turnov má pouze informativní charakter.

AKTUALITY

Probíhá projednání návrhu Zprávy o uplatňování Územního plánu Příšovice. Součástí zprávy jsou pokyny pro zpracování návrhu změny územního plánu v rozsahu zadání.
ikona souboruveřejná vyhláška - oznámení o projednání zprávy
ikona souborunávrh Zprávy o uplatňování Územního plánu Příšovice - za období 2016 - 2021
Vytvořeno 18.4.2012 - aktualizováno 3.5.2022 8:20:19 | přečteno 3864x | radka.lanska
load