Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ohrazenice

Obec má platný územní plán.

Územní plán Ohrazenice vydalo Zastupitelstvo obce Ohrazenice dne 24.09.2014 usnesením č. 54/2014. Účinnosti Územní plán Ohrazenice nabyl 14.10.2014.

Územní studie Ohrazenice - Plochy BV21, BV22 a DM35 - schválena 24.09.2020

AKTUALITY

probíhá projednání 1. Zprávy o uplatňování Územního plánu Ohrazenice, vč. pokynů pro zpracování změny územního plánu v rozsahu zadání změny
ikona souborunávrh 1. Zprávy
ikona souboruveřejná vyhláška - oznámení o projednání


Pro území ORP Turnov je veřejně přístupný geoportál - GIS
Zveřejněny jsou hlavní výkresy územních plánů vč. základních regulativů, hlavní výkresy územních studií, územně analytické podklady a další informace o území. Pro optimální chod aplikace doporučujeme používat prohlížeč Firefox. Geoportál města Turnov má pouze informativní charakter.


Vytvořeno 13.4.2021 13:19:23 - aktualizováno 13.4.2021 13:40:20 | přečteno 3383x | radka.lanska