Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Malá Skála

Obec má platný územní plán.

Územní plán Malá Skála vydalo zastupitelstvo obce usnesením č. 18-06-12/ZO/111 ze dne 12.06.2018. Účinnosti nabyl 28.06.2018.

Pro území ORP Turnov je veřejně přístupný geoportál - GIS
Zveřejněny jsou hlavní výkresy územních plánů vč. základních regulativů, hlavní výkresy územních studií, územně analytické podklady a další informace o území. Pro optimální chod aplikace doporučujeme používat prohlížeč Firefox. Geoportál města Turnov má pouze informativní charakter.

AKTUALITY

Probíhá projednání návrhu 1. Zprávy o uplatňování Územního plánu Malá Skála. Součástí zprávy jsou pokyny pro zpracování návrhu změny územního plánu v rozsahu zadání změny. O případném pořízení změny rozhodne zastupitelstvo obce.
ikona souboruveřejná vyhláška - oznámení o projednání
ikona souborunávrh 1. Zprávy o uplatňování Územního plánu Malá Skála
Připomínky bylo možné uplatnit do 06.06.2022 písemně na adresu: Městský úřad Turnov, Odbor rozvoje města, Antonína Dvořáka 335, 511 01 Turnov, IDDS: vehbxe9. K později uplatněným připomínkám se nepřihlíží.

V současné době probíhá úprava zprávy na základě projednání. Poté bude zpráva předložena zastupitelstvu obce ke schválení.
Vytvořeno 9.1.2009 - aktualizováno 21.6.2022 12:26:53 | přečteno 4337x | radka.lanska
load